Renginiai

12 P. M.: LMTA Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros dienos – Atidarymo koncertas

By 2018-02-2226 vasario, 2020No Comments

Visus Lietuvos pūtikus kviečiame į 100-mečio susitikimą 2018 m. vasario 28 d., trečiadienį, LMTA Didžiojoje salėje:

16:30 val. Lietuvos pūtikų sąskrydis       18:00 val. Atidarymo koncertas   

Norėtume aptarti ateinančio 100-mečio planus ir idėjas. Tikslus ir perspektyvas pristatys LMTA pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros vedėjas prof. dr. Robertas Beinaris. Tikimės gausaus būrio pūtikų sąskrydžio ir iš tolimų miestų, miestelių. Labai kviečiame visus aktyviai dalyvauti, nes kiekvienas iš Jūsų esate mums labai svarbus. Norisi kartu išdidžiai ir prasmingai atverti naująjį 100-metį Lietuvos pūtikų istorijoje!!!LMTA-I-rumaiX

Taip pat pristatysime Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje naujai suburtą pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros orkestrą. Išties džiugi ir didelė šventė Lietuvos kultūriniame gyvenime, nes tokio kolektyvo atsiradimas smarkiai praturtins įvairiomis naujomis koncertinėmis idėjomis ir programomis mūsų šalies renginius.

Prie šio orkestro vairo stojo penki entuziastingi menininkai. Orkestro vadovas prof. dr. Robertas Beinaris, orkestro dirigentas doc. Egidijus Ališauskas, grupių vadovai – lekt. Rimvydas Savickas, asist. Linas Rupšlaukis, orkestro inspektorius Rapolas Šileikis.

Pirmajame šio istorinio įvykio koncerte skambės kaip tik Lietuvos 100-mečiui skirta programa – Lietuvos kompozitorių opusai. Tai M. K. Čiurlionio simfoninė poema „Miške“, Egidijaus Ališausko transkripcija pučiamųjų orkestrui; V. Striaupaitės-Beinarienės „Fantazija Enrique Granados tema“ obojui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui, solistas LMTA absolventas Ugnius Dičiūnas; Juozo Pakalnio „Romantiškoji uvertiūra“, aranžuotė Kazio Daugėlos; Eduardo Balsio fragmentai iš baleto „Eglė žalčių karalienė” ir kiti kūriniai.

Robertas Beinaris2

Pagarbiai,

LMTA prof. dr. Robertas Beinaris

12 P. M.

LMTA Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros dienos, skirtos Lietuvos 100-mečiui

Renginių tvarkaraštis:

12 P.M. AFISA (2)