Dėl COVID-19 pandemijos buvo atšauktas XX čempionato finalas. Vietos paskirstytos pagal regioninių turų rezultatus.

Orkestro pavadinimas Vadovas Balai Vieta
A kategorija – Vario dūdų orkestrai
Pasvalio kultūros centro, Pajiešmenių sk., jaunųjų pūtikų orkestras „TIBI-DIBI-DACH“ Audrius Baronas 85,33 1 vieta
Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Šaltinis“ Kazys Bivainis 79,66 2 vieta
Šilagalio kultūros centro orkestras „Sklepučini A“ Amanda Vapsvaitė 70,66 2 vieta
Paįstrio kultūros centro orkestras „Dūdorėliai“ Andrius Gudas 69,33 3 vieta
Pasvalio kultūros centro orkestras „PARNAUJI“ Pranas Dapšauskas 68,33 3 vieta
Naujamiesčio kultūros centro dailės galėrijos orkestras „Aukštyn“ jaunučiai Irma Glindaitė 60,00 3 vieta
Liūdinės kultūros centro orkestras „Vaikystės vėjas“ Vidas Dulkė 3 vieta
A kategorija – Koncertiniai orkestrai
Vilkaviškio jaunimo orkestras Saulius Mickevičius 76,33 1 vieta
Vilniaus Karoliniškių Jaunučių pučiamuju instrumentu orkestras Jurgis Dapšauskas 75,25 2 vieta
Kretingos meno mokyklos orkestras „Vėjūnas“ jauniai Alvydas Bružas 75,00
2 vieta
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Artūras Urniežius 73,00 2 vieta
Tauragės muzikos mokyklos orkestras Tadas Geštautas 3 vieta
A kategorija – Fanfariniai orkestrai
Šilalės raj. sav. kultūros centro puč.orkestras Zigmas Levickas 75,00 1 vieta
Šilutės meno mokyklos jaunučių fanfarinis orkestras Gražvydas Raila 72,66 2 vieta
B kategorija – Koncertiniai orkestrai
Plungės kultūros centro pučiamųjų instr.orkestras Romas Jasevičius 83,66 1 vieta
Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Artūras Vrublevskis 81,25 1 vieta
Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos orkestras „Šventė“ Vincas Bakšys 80,33 1 vieta
Telšių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Robertas Surblys 73,00 2 vieta
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Jurgis Dapšauskas 69,25 3 vieta
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos orkestras „DoMinO“ Mindaugas Rarivanas 67,75 3 vieta
B kategorija – Fanfariniai orkestrai
Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos orkestras „Romuva“ Romualdas Žukauskas 83,00 1 vieta
Juozo Mikolainio muzikos studijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Mikutis“ Juozas Mikolainis 81,66 2 vieta
Kalvarijos kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras Remigijus Gecevičius 80,00 2 vieta
Šilalės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Šilas“ Mikas Karosas 78,66 3 vieta
C kategorija – Vario dūdų orkestrai
Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro orkestras „Sklepučini“ Vilmantas Vapsva 1 vieta
C kategorija – Koncertiniai orkestrai
Grigiškių meno mokyklos orkestras Vladimir Šoch 82,75 1 vieta
Vilniaus VGTU pučiamųjų instrumentų orkestras Vladimir Školnyj 77,83 2 vieta
Mažeikių rajono Sedos muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Griaustinis“ Kęstutis Dvaržeckis 2 vieta
D kategorija – Vario dūdų orkestrai
Marijampolės kultūros centro orkestras Audrius Pučinskas 87,16 1 vieta
Vilkaviškio jaunimo orkestras Saulius Mickevičius 77,83 2 vieta
Kybartų kultūros centro orkestras Donatas Dziegoraitis 3 vieta
D kategorija – Fanfariniai orkestrai
Trakų meno mokyklos orkestras Rokas Podelis 1 vieta
Pabradės fanfarinis orkestras Bronius Vilimas 1 vieta
E kategorija – Vario dūdų orkestrai
Vilniaus LMTA „BrassLT“ Russell Gray
Vilniaus Sekmadieninis brass band Tadas Šileika
E kategorija – Koncertiniai orkestrai
Koncertinė įstaiga Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras Artūras Maniušis
Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ pučiamųjų instrumentų orkestras Sigitas Vaičiulionis
Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų instrumentų orkestras „Garsas“ Martynas Bražas
Lietuvos kariuomenės orkestras Egidijus Ališauskas