Įkurtas 1992 m. Jame groja jau dvi muzikantų kartos: vieni iš jų nuo pat orkestro įsikūrimo dienos, kiti – studentai, įvairių specialybių darbuotojai, meno mokyklos mokiniai.Šiuo metu orkestre groja 35 muzikantai.

Fanfarinis orkestras kasmet surengia apie 20-30 koncertų, pasirodymų Jo repertuare – klasikinės, populiariosios ir šiuolaikinės muzikos lietuvių ir užsienio autorių kūriniai. Per pastaruosius septynerius metus orkestras dalyvavo įvairiuose užsienio ir šalies renginiuose, Lietuvos dainų šventėse, grojo daugelyje Rytų Lietuvos miestų festivaliuose, ne kartą buvo nuvykę Lenkiją, 2007 ir 2009 metais buvo koncertinėse kelionėse Prncūzijoje.

Orkestras nuo 2004 metų kasmet dalyvauja Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatuose. 2007 m. Pabradės orkestras B kategorijoje laimėjo I vietą, 2008 m. C kategorijoje – II , o 2009 m. D kategorijoje I vietą. Su orkestru kartu koncertuoja šokių grupė ,,Gelmė“, vadovė Agnė Rickevičienė.

2007 m. Orkestro veikla įvertinta Lietuvos liaudies kultūros centro  ,,Aukso paukštės“ apdovanojimu.

pabrade

Bronislovas Vilimas gimė 1963 m. Mažeikiuose. Čia mokėsi  muzikos mokykloje, grojo mokyklos (vad. M. Panavas) ir Mažeikių elektrotechnikos gamyklos (vad. J. Kaziūnas) pučiamųjų instrumentų orkestruose.

1985 m. baigė Lietuvos valstybinės koservatorijos Klaipėdos fakultetus, įgijo pučiamųjų orkestro vadovo kvalifikaciją. 1992 m. įkūrė ir iki šiol vadovauja Pabradės fanfariniam orkestrui. Nuo 1997 m. dirba Pabradės meno mokykloje pučiamųjų instrumentų mokytoju.