Pasvalio kultūros centro, Pajiešmenių skyriaus, jaunųjų pūtikų varinių pučiamųjų instrumentų orkestras, „Pajiešmenių T BRASS“

Vadovas Audrius Baronas

Sodų g. 20, Pajiešmeniai, Pasvalio r. sav.

Tel. 8-687-81434

El. paštas: audrius.baronas@gmail.com

Siekiant išlaikyti ir papildyti Pajiešmenių orkestro ,,Pajiešmenių Brass‘‘ sudėtį 2016 m. lapkričio 18 d. buvo sukurtas jaunųjų pūtikų orkestras ,,TIBI-DIBI-DACH‘‘. Vėliau susijungus, pavadinimas pakeistas į „Pajiešmenių T BRASS“

Draugiškas kolektyvas kviečia prisijungti norinčius, puikiai praleisti laiką, bei išmokti groti pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais.

Kolektyvui vadovauja vienas iš ,,Pajiešmenių Brass‘‘ įkūrėjų Audrius Baronas, repetuoja kone kasdien.    Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos…“ dalyvis. Koncertuoja miestų ir miestelių renginiuose, rengia stovyklas. Dalyvauja įvairiuose projektuose, bendradarbiauja su skirtingų žanrų atlikėjais ir orkestrais. Gerai paruošti muzikantai, yra pajėgūs groti jungtiniame orkestre „Aukštyn“ su kuriuo vyksta į Europos bei pasaulio konkursus. Grojo tokiose koncertų salėse, kaip Birmingham Symphony Hall. Tapo pasaulio čempionais „World Music Contest“ Kergradėje, III-divizione.

Vadovas Audrius kelia savo kvalifikaciją dalyvaudamas įvairiuose seminaruose. 2021 m. gruodžio mėn. – 2023 m. sausio mėn. dalyvavo trijų ekspertų iš Norvegijos bei Škotijos – Oddvar Nøstdal, Bjørn Breistein ir Russell Gray mokymuose.  Projekte „VOSS modelio integravimas” lavinant muzikinių kolektyvų vadovus darbui visais lygiais.

Pasiekimai

2017m. XVII Lietuvos atvirajame pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate III-vieta (A kategorija).

2018 m. XVIII Lietuvos atvirajame pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate II-vieta (A kategorija).

2019 m. XIX Lietuvos atvirajame pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate III-vieta (A kategorija).

2019 Respublikiniame Juozo Gudavičiaus muzikos konkurse „Kur giria žaliuoja“                   I-vieta

2020m. XX Lietuvos atvirajame pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate l-vieta (A kategorija)

2021-11-7 Respublikiniame Juozo Gudavičiaus muzikos konkurse „Kur giria žaliuoja   II-vieta ir “ Geriausiai atliktas privalomas kūrinys.

2022 m. XXII Lietuvos atvirajame pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate GRAND PRIX (A kategorija), geriausias solistas Armandas Skrinauskas (eufonija) ir geriausias A kategorijos dirigentas Audrius Baronas. Kartu su didžiuoju prizu jaunimas tapo, B kategorijos orkestru.