Didžiausias pučiamųjų instrumentų orkestrų konkursas Lietuvoje 19-ąjį kartą suburs profesionalų ir mėgėjų orkestrus iš visos Lietuvos!

 

Palangoje, paskutinį kovo savaitgalį, griaudės geriausi Lietuvos orkestrai, atrinkti regioninių turų metu, vyks kviestinių profesionalių atlikėjų iš užsienio valstybių pasirodymai. Komisijos nariais bus ne tik Lietuvos muzikologai, kompozitoriai, atlikėjai, bet ir ekspertai iš užsienio.

Čempionato atidarymo ceremonija ir D kategorijos konkursas vyks kovo 29 d. 17 val. Palangos koncertų salėje. Kovo 30 d. 11 val. Palangos koncertų salėje vyks C kategorijos konkursas. Kitų kategorijų konkursai vyks Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje bei Palangos senojoje gimnazijoje.

Renginių programa (PDF)

Finaliniai turai yra nemokami ir atviri visiems orkestrinės muzikos entuziastams!

 

Čempionatą vainikuos baigiamasis gala koncertas, kurio metu vyks geriausiųjų apdovanojimai ir pasaulinio lygio orkestro-žvaigždės iš Jungtinės Karalystės „Flowers Band“ pasirodymas!

2018-aisiais atšventęs 50 metų jubiliejų, „Flowers Band“ Vakarų Anglijoje tituluojamas Nr. 1 varinių pučiamųjų orkestras. Išleidęs 6-ias kompaktines plokšteles, orkestras yra mėgstamas „BBC“ radijo klausytojų bei laukiamas orkestrinės muzikos gerbėjų svečiose šalyse. Šlovės keliu Jungtinėje Karalystėje ir Europoje „Flowers band“ veda dirigentas, profesionalus valtornos ir althorno atlikėjas Paul Holland.

Gala koncertas vyks kovo 30 d. 17 val. Palangos koncertų salėje. Bilietus platina „Tiketa“.

 

Atsargiai – gali prireikti saugos diržų!

 

Sekite naujienas gyvai Facebook

 

Projektą finansuoja

 

Dalyvių dėmesiui:

Registracijos forma

Čempionato nuostatai [LT] [EN]

Privalomieji kūriniai:

 • A kategorija – „Pasimatymas su didžiaisiais kompozitoriais“ („The Great Composers“).
  • Iš kūrinių rinkinio privaloma atlikti:
   L.W. Bethoven „Ode to Joy”
   Sir E. Elgar „Land of Hope and Glory”
   2 kiti kūriniai pasirinktina
 • B kategorija – Kazys Daugėla „Ave vita“ 
 • C kategorija – Edward GregsonPartita
 • D kategorija – Edward GregsonVariations on Laudate Dominum
 • E kategorija – Edward GregsonThe Sword and the Crown“; „Essay”