D kategorija Balai
Brass LT 93,2 Grand prix
J.Medins secondary music school 84,35 1 vieta
,,Saulutė” 83,25 2 vieta
Pamarys 75,9 3 vieta
Pabradės fanfarinis orkestras 73,95
C kategorija
Vilkaviškio moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras 80,64 Grand prix
Sklepučini 79,27 1 vieta
Griaustinis 78,65 2 vieta
Grigiškių meno mokyklos pučiamųjų orkestras 76,02 3 vieta
Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos orkestras 70,52
B kategorija – koncertiniai
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras 88,51 Grand prix
Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras 82,64 1 vieta
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos orkestras “DoMinO” 73,89 2 vieta
Ukmergės meno m-los pučiamųjų instr. orkestras 73,64 3 vieta
Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos orkestras Šventė 73,39
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras 67,38
B kategorija – fanfariniai
Platelių meno mokyklos orkestras 81,9 1 vieta
Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras 78,39 2 vieta
Pučiamųjų instrumentų orkestras „Romuva“ 77,14 3 vieta
B kategorija – vario dūdų
Šiaulių Brass Band „Dainai“ 88,38 1 vieta
Šeduvos gimnazijos brass orkestras 69,76 2 vieta
A kategorija – koncertiniai
Šilalės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras 81,52 Grand prix
Tauras 79,14 1 vieta
Viestartas 76,76 2 vieta
,,Vėjūnas“ jaunių grupė 76,64 3 vieta
Vilkaviškio moksleivių orkestro jaunučiai 75,4
A kategorija – vario dūdų
Tauragės „Šaltinis“ 79,01 1 vieta
Sklepučini jaunučių vario dūdų orkestras 70,32 2 vieta
Pasvalio r. Pajiešmenių orkestras „TIBI-DIBI-DACH“ 69,33 3 vieta
Aukštyn jaunučiai 65,66
Liūdynės KC „Vaikystės vėjas“ 63,99
„Dūdorėliai“ 60,66

 

Geriausias solistas:
D kategorija – Linas Rupšlaukis (Brass LT)
C kategorija – Mindaugas Akelis (Sklepučini)
B kategorija – Platelių meno mokyklos orkestro solistas
A kategorija – Saulė Štuopinytė (Tibi-Dibi-Dach)

 

Geriausias dirigentas:
D kategorija – Russell Gray (Brass LT)
C kategorija – Kęstutis Dvaržeckis (Griaustinis)
B kategorija koncertinis – Rimantas Valančauskas (Vilniaus B. Jonušo mm orkestras)
B kategorija fanfarinis – Juozas Mikolainis (Druskininkų M.K. Čiurliono mm orkestras)
B kategorija vario dūdų – Anatolijus Kavaliauskis (Dainai)
A kategorija koncertiniai/fanfariniai – Mikas Karosas (Šilalės mm orkestras)
A kategorija vario dūdų – Kazys Bivainis (Šaltinis)

 

Reprezentatyviausias orkestras:
D kategorija – Saulutė
C kategorija – Vilkaviškio moksleivių orkestras
B kategorija koncertinis – Kaišiadorių mm orkestras
B kategorija fanfarinis – Romuva
B kategorija vario dūdų – Dainai
A kategorija koncertiniai/fanfariniai – Šilalės mm orkestras
A kategorija vario dūdų – Sklepučini Jaunučiai