XVIII Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionato rezultatai

A kategorija
Vario dūdų orkestrai
Orkestro pavadinimas Dirigentas Balai Prizas
Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos brass orkestras „Šaltinis“ Kazys Bivainis 77 I vieta Brass
Tibi-dibi-dach Audrius Baronas 69 II vieta Brass
JD brass band „PAVILNYS“ Jurgis Dapšauskas 64,65 III vieta Brass
Paįstrio kultūros centro orkestras „Dūdorėliai“ Andrius Gudas 60,66
Pasvalio Kultūros Centro vario dūdų orkestras „PARNAUJI“ Pranas Dapšauskas 50,66
Koncertiniai orkestrai
Orkestro pavadinimas Dirigentas Balai Prizas
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos jaunučių pučiamųjų instrumentų orkestras Rimantas Valančauskas 86,01 Grand Prix
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Jurgis Dapšauskas 81,66 I vieta Concert
Pakruojo kultūros centro jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras „Viestartas“ Vytautas Lukošiūnas 75,33 II vieta Concert
Panevėžio rajono Raguvos miestelio kultūros centro koncertinis orkestras „RAGAS“ Vytautas Mažeika 58,35 III vieta Concert
B kategorija
Vario dūdų orkestrai
Orkestro pavadinimas Dirigentas Balai Prizas
Kauno rajono Babtų kultūros centro vario dūdų orkestras „Algupys“ Jonas Girnius 82,39 I vieta Brass
„VALERY BRASS“ Aleksandras Šamaninas 81,02 II vieta Brass
PAJIEŠMENIŲ BRASS Vytautas Bičkauskas 79,66 III vieta Brass
Šiaulių Dainų progimnazijos vario dūdų orkestras „Dainai“ Anatolijus Kavaliauskis 79,27
Koncertiniai orkestrai
Orkestro pavadinimas Dirigentas Balai Prizas
Kybartų kultūros centro moksleivių pučiamųjų orkestras „Kybartai“ Donatas Ziegoraitis 93,4 Grand Prix
Plungės kultūros centro orkestras Romas Jasavičius 85,26 I vieta Concert
Ukmergės meno mokykla Ričardas Kamarauskas 80,02 II vieta Concert
Telšių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Robertas Surblys 79,01 III vieta Concert
Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Artūras Vrublevskis 76,53
Kretingos meno mokyklos orkestras „Vėjūnas“ Alvydas Bružas 76,15
Kazlų Rūdos orkestras Mantas Ziba 75,15
Naujosios Vilnios m.m pučiamųjų instrumentų orkestras DoMino Mindaugas Rarivanas 74,52
Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos koncertinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Šventė“ Vincas Bakšys 71,38
Šilalės r. sav. kultūros centro pučiamųjų orkestras Zigmas Levickis 70,77
Platelių meno mokyklos orkestras Virginijus Valančius 67,52
C kategorija
Orkestro pavadinimas Dirigentas Balai Prizas
Šilutės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Gražvydas Raila 80,03 Grand Prix
Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro vario dūdų orkestras „Sklepučini“ Vilmantas Vapsva 79,39 I vieta
Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų orkestras „Griaustinis“ Kęstutis Dvaržeckis 75,39 II vieta
Vilkaviškio moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras Saulius Mickevičius 71,51 III vieta
Rygos „Auseklitis“ pučiamųjų instrumentų orkestras Harold Bardzinš 71,03
D kategorija
Orkestro pavadinimas Dirigentas Balai Prizas
LMTA orkestras Egidijus Ališauskas 86 Grand Prix
Panevėžio raj. Smilgių kultūros centro Perekšlių padalinio vario dūdų orkestras „Saulutė“ Ligita Bilevičienė 81,67 I vieta
Rygos Jazeps Medins mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras Janis Retenais 79,35 II vieta
Kauno J. Gruodžio konservatorijos pučiamųjų instrumentų orkestras Giedrius Vaznys 78,66 III vieta
Pabradės fanfarinis orkestras Bronius Vilimas 70

Kiti apdovanojimai:

Geriausi solistai:
Tibi-dibi-dach Saulė Štuopinytė (fliugelhornas) A kategorija
Marijus Baranauskas (bosinis trombonas)
Platelių meno mokyklos orkestras Vygandas Želvys (Trimitas) B kategorija
Šilutės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Vaiva Putriūtė (fliugelhornas) C kategorija
LMTA orkestras Rimvydas Savickis (klarnetas) D kategorija
Geriausi dirigentai:
JD brass band „PAVILNYS“ Jurgis Dapšauskas A Brass
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos jaunučių pučiamųjų instrumentų orkestras Rimantas Valančauskas A Concert
Kauno rajono Babtų kultūros centro vario dūdų orkestras „Algupys“ Jonas Girnius B Brass
Kybartų kultūros centro moksleivių pučiamųjų orkestras „Kybartai“ Donatas Ziegoraitis B Concert
Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro vario dūdų orkestras „Sklepučini“ Vilmantas Vapsva C kategorija
LMTA orkestras Egidijus Ališauskas D kategorija
Geriausiai atliktas privalomas kūrinys:
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos jaunučių pučiamųjų instrumentų orkestras Rimantas Valančauskas A kategorija
Kybartų kultūros centro moksleivių pučiamųjų orkestras „Kybartai“ Donatas Ziegoraitis B kategorija
Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro vario dūdų orkestras „Sklepučini“ Vilmantas Vapsva C kategorija
LMTA orkestras Egidijus Ališauskas D kategorija